XI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zainteresowani chemią!

Instytut Chemii na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza Was do wzięcia udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym

Współorganizatorem Konkursu jest Oddział Katowicki
Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Patronat nad Konkursem sprawuje:
Prof. zw. dr hab. Karol Kołodziej - Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii

Głównym Sponsorem Konkursu jest SYNTHOS S.A.
Ponadto SYNTHOS S.A. zaprasza młodych ludzi studiujących chemię do swojego programu "Generacja Synthos"

Konkurs składać się będzie z dwóch części - pisemnej i laboratoryjnej. Część pisemna, która odbędzie się w dniu 23 marca 2017 roku (czwartek) będzie miała charakter eliminacji, natomiast zadania laboratoryjne stanowić będą finał Konkursu (termin finału zostanie podany na stronie internetowej Konkursu). Do finału dopuszczonych zostanie 25-35 najlepszych uczestników eliminacji.

Więcej informacji na stronie internetowej Konkursu: konkurs-chemiczny.us.edu.pl