ZAJĘCIA Z PROFESOREM Z ZAGRANICY - rekrutacja do 15 października 2019 r.

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki, od 1 do ostatniego semestru studiów, I i II stopnia kierunku chemia i technologia chemiczna do wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez prof. dr hab. Jozefa Nogę z Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie pt. „General chemistry”.

Opis zajęć znajdziecie na stronie projektu pt. „ZINTEGROWANY PROGRAM ROZWOJU Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”:

Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o złożenie wypełnionej i podpisanej karty wyboru formy wsparcia w dziekanacie lub u dr Katarzyny Kowalskiej-Szojdy (ul. Bankowa 14, Katowice, pokój 159) do  15 października br. Planowany termin rozpoczęcie realizacji zajęć: 17.10. br. Pozostałe terminy zostaną uzgodnione po rekrutacji.