Rekrutacja do form wsparcia – semestr zimowy 2019/20

Projekt: „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

Szanowni Państwo

W październiku 2019 roku rozpoczynamy realizację szkoleń/warsztatów skierowanych do studentów I i II stopnia chemii i I stopnia technologii chemicznej (czterech ostatnich semestrów studiów). Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą zajęć na ten rok akademicki oraz do rekrutacji do Projektu i na konkretne zajęcia. Informacji udziela pani dr Katarzyna Kowalska-Szojda (pokój 159, Bankowa 14, Katowice).

Obecnie rozpoczynamy rekrutację na zajęcia z profesorem wizytującym oraz na warsztaty certyfikowane.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Projektu, https://www.zintegrowane.us.edu.pl w szczególności zakładki Student/Instytut Chemii.

Dokumenty rekrutacyjne:

Karta wyboru formy wsparcia - certyfikowane szkolenia

Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie, proszone są o złożenie u Pani dr Katarzyny Kowalskiej-Szojdy formularza zgłoszeniowego do projektu.