„Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” – rekrutacja

Szanowni Państwo - studenci i studentki 4-ch ostatnich semestrów I i II stopnia kierunków: Chemia i Technologia Chemiczna

W związku ze zmianą regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie zapraszam osoby niebiorące jeszcze udziału w projekcie do zapoznania się z:

REGULAMINEM REKRUTACJI I UCZESTNICTWA STUDENTEK/ÓW W ZADANIACH 1-7 W RAMACH PROJEKTU PT.: „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

oraz do złożenia u Koordynatora merytorycznego w Instytucie Chemii:
Katarzyny Kowalskiej-Szojdy, pokój 159, ul. Bankowa 14, Katowice

FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO DLA KANDYDATÓW/TEK DO PROJEKTU „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

Zachęcam również do zapoznania się z informacjami, które będą na bieżąco uzupełniane,
w nowo tworzonej stronie Projektu