REKRUTACJA CheS - II edycja

REKRUTACJA DO PROJEKTU pt.: „CheS – Chemik na Staż”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Studenci 2 roku II stopnia na kierunku CHEMIA:

Rozpoczynamy rekrutację do II edycji projektu stażowego. Potrwa ona do 5 kwietnia br. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz organizacji staży zawarte zostały w:

Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w programie stażowym w ramach projektu
pt.: „CheS – Chemik na Staż”.

Zapraszamy do składania niezbędnych dokumentów rekrutacyjnych – ich wzory znajdziecie w regulaminie rekrutacji oraz w zakładce dotyczącej Projektu.

Wszelkich informacji nt. Projektu oraz rekrutacji udziela Koordynator Projektu: