Projekt pt. „ChemiK - Chemia + Kompetencje”

Instytut Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rozpoczął realizację nowego projektu pt. ChemiK - Chemia + Kompetencje” realizowanego w porozumieniu z miastem Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, gminą Pszczyna oraz szkołą Podstawową nr 1 w Tychach i nr 27 w Rudzie Śląskiej.

Wśród zaplanowanych form wsparcia znalazły się: warsztaty ogólnorozwojowe (warsztaty z kreatywności, innowacyjności, pracy w grupie, efektywnej nauki), warsztaty podstawowe oraz specjalistyczne z różnych dziedzin chemii.

Rekrutacja do Projektu będzie przeprowadzona w marcu/kwietniu 2019 roku w każdej szkole biorącej udział w Projekcie osobno.

Informacje na temat projektu