REKRUTACJA DO PROJEKTU DLA DOKTORANTÓW: pt. „Projekt: PIK - Program Nowych Interdyscyplinarnych Elementów Kształcenia na studiach doktoranckich na kierunku chemia ”

Instytut Chemii Uniwersytetu Śląskiego realizuje projekt pt. „Projekt: PIK - Program Nowych Interdyscyplinarnych Elementów Kształcenia na studiach doktoranckich na kierunku chemia”.

Projekt jest skierowany do Doktorantów i Doktorantek przyjętych na I rok studiów III stopnia na kierunku Chemia realizowanym na Wydziale Matematyki Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w Instytucie Chemii, w roku akademickim 2018/19.

Proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W RAMACH PROJEKTU

W celu ubiegania się o udział w Projekcie należy złożyć w terminie do 9.01.2019r. dokumenty wskazanie w Regulaminie, tj.:

1. kopię decyzji o przyjęciu na studia doktoranckie na kierunku Chemia w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach;
  2. Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/tek do Projektu,
  3. Indywidualny Program Badawczy.

Miejsce składania zgłoszenia:  ul. Bankowa 14,Katowice, pokój 144 (Biuro Projektów – Aleksandra Bialik)

Wszelkich informacji nt. Projektu udziela Koordynator Projektu: dr hab. Ewa Malicka oraz Koordynator ds. merytorycznych: dr Katarzyna Kowalska-Szojda