REKRUTACJA DO PROJEKTU DLA STUDENTÓW KIERUNKU CHEMIA i TECHNOLOGIA CHEMICZNA pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

Instytut Chemii Uniwersytetu Śląskiego realizuje projekt pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”.

Projekt jest skierowany m.in. do Studentów i Studentek czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia KIERUNKU CHEMIA (czyli I stopień: 2 i 3 rok, II stopień: 1 i 2 rok) oraz TECHNOLOGIA CHEMICZNA (czyli od 4 do 7 semestru) Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W celu ubiegania się o udział w Projekcie (formach wsparcia – opis tutaj) należy złożyć w terminie do 30.11.2018r.:

Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów/ek do Projektu

– wydruk na kolorowej drukarce!! (wydrukowany formularz można pobrać w miejscach składania zgłoszenia)

Miejsce składania zgłoszenia:  ul. Bankowa 14, pokój nr 159 (Katarzyna Kowalska-Szojda) lub 144 (Biuro Projektów – Aleksandra Bialik)

Osoby z niepełnosprawnościami mogą złożyć formularz zgłoszeniowy drogą mailową na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DOKUMENTY :

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA STUDENTEK/ÓW W ZADANIACH 1-7 W RAMACH PROJEKTU PT.: „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

Wszelkich informacji nt. Projektu udziela Koordynator merytoryczny w Instytucie Chemii: Katarzyna Kowalska-Szojda ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) , pokój 159, ul. Bankowa 14, Katowice