DZIEŃ DOBRY WAKACJE! Spotkajmy się na deptaku UŚ!

Szanowni Państwo,

W najbliższą środę (20 czerwca br.) na deptaku przed rektoratem Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje akcję Dzień Dobry Wakacje!”. Obierz razem z Biurem Karier dobry kurs na wakacje!

Już 20 czerwca od godziny 9:00 zapraszamy studentów na deptak przed rektoratem do strefy chilloutu, wymiany książek w akcji bookcrossing, odwiedzenia stoiska Biura Karier, Państwowej Inspekcji Pracy i dowiedzenia się, jak bezpiecznie wybrać pracę wakacyjną.
           Jeśli natomiast studenci szukają pracy, nie tylko wakacyjnej – mogą spotkać się z pracodawcami - Fujitsu Poland, Capgemini Polska, VEO Worldwide Services Poland - na mrożonej kawie lub lemoniadzie i porozmawiać o możliwościach rozwoju w firmie.
         A przed wakacjami na słonecznej plaży, sprawdzą swój wzrok i dowiedzą się jak chronić oczy przed słońcem na stoisku CenterMed. Porozmawiają z doradcą zawodowym na temat swojego rozwoju i poznają Biuro Karier od kuchni.

A to wszystko przy akompaniamencie Radio Egida.