Mobilne Targi Kariery 8 maja 2018

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w dniu 8 maja br. w godz. 9-14, organizuje na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu (Katowice, ul. Bankowa 14) - Mobilne Targi Kariery.

W związku z tym mamy prośbę o zamieszczenie informacji na Państwa stronach i fp na Facebooku oraz przekazanie tej informacji Państwa studentom wszystkimi, możliwymi kanałami.

Udział w targach kariery daje szansę poznania oczekiwań pracodawców, specyfiki procesu rekrutacji, a przede wszystkim zaprezentowania swojej kandydatury do pracy lub na praktyki. Bliższe informacje o targach znajdują się na stronie Biura Karier UŚ: http://bk.us.edu.pl/wydarzenie-bk-targi-szybki-szpil-na-wmfich.

Z góry dziękujemy za informację zwrotną.

W załączniku przesyłam grafikę do wykorzystania.

Mobilne Targi Kariery organizowane są w ramach projektu "Studia i co dalej - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.