Spotkanie panelowe

Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów kierunku Chemia i Technologia Chemiczna na spotkanie panelowe z przedstawicielami firm z branży chemicznej (potencjalnych pracowdawców), które odbędzie się 26 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 w sali 227, ul. Bankowa 14 w Katowicach.

W trakcie spotkania przewidujemy prezentacje profilu firm chemicznych oraz wymagań i oczekiwań stawianych potencjalnym pracownikom, mozliwości zatrudnienia, rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby będą miały możliwość przeprowadzenia symulacji rozmowy rekrutacyjnej.